Ulusal ve uluslararası piyasalarda köklü geçmişinden aldığı güçle edindiği tecrübelerine, yenilikçi ve modernizasyona açık karakteriyle sürekli yenilerini ekleyerek gelişimine devam eden dinamik ve özgün bir organizasyondur.

Hakkımızda

ATR Yapı Proje San. Tic. A.Ş. iş hayatına 1997 yılında başlayan grubun çıtayı daha yukarılara taşımak adına 2013 yılında kurulan son üyesidir. Grubun amiral gemisi olan inşaat sektöründe faaliyetlerine başlamış; kalite, müşteri memnuniyeti ve güveni esas alarak sektöründe önemli bir değer olmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar ülke ekonomisine katkı sağlayan ATR GRUP inşaat sektöründe; Toplu Konut Binaları, Kamu Binaları, Spor Kompleksleri, Yüksek Güvenlikli AR-GE Binaları, Özel İhtisas Gerektiren Betonarme ve Çelik Konstrüksiyon Bina ile Kule yapımında faaliyet göstermektedir.

Faaliyet alanlarımızda çalışmalarına devam eden sektörün öncüsü olan tüm şirketlerimiz uluslararası standartlar altında çalışan ISO EN 9001:2008 ve ISO EN 14001:2004 sertifikalı kuruluşlardır.

Neden Biz?

Teknolojiyi seviyoruz

ATR YAPI olarak teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak hem hizmet ve üretim sırasında hem de ürettiğimiz ürünlerde kalite, konfor ve güvenliği arttırıyoruz.
Sizlere, Teknolojiyi imalat ve hazırlık aşamasında kullanarak; daha kaliteli, güvenli ve sağlam yapılar, daha hızlı ve ekonomik hizmetler sunuyoruz.
Teknolojiyi ürünlerimizde kullanarak ise konforlu, sağlıklı, güvenli ve kullanım ekonomisi yüksek yapılar sunuyoruz.

Çevreciyiz

ATR YAPI faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sadece kendisi değil tüm çözüm ortaklarına ve taşeronlarına çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulatmakta ve uygulamaktadır. Bu konuda yapmış olduğu hazırlıklar ve uygulamalar neticesinde ISO EN 14001:2004 çevre yönetim sistemi sertifikasını almıştır. Ayrıca ATRGRUP gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası yaşam alanları oluşturmak için etkin bir şekilde çalışmaktadır.

Bütçe dostuyuz

Düsturunda insana ve insanlığa hizmet olan ATR YAPI sizlere sunmuş olduğu hizmet ve ürünlerin hem öncesinde yapmış olduğu teknik ve teknolojik çalışmalarla üretim maliyetini düşürmeyi hem de sizlere ulaşan bu hizmet ve ürünlerin kullanım ekonomisini yükseltmeyi hedefleyen çalışmalar yapmaktadır. Bu sayede kalite, konfor ve güvenlikten ödün vermeden sizlere bütçe dostu hizmetler ve ürünler sunmayı başarmaktadır.

Yönetim Kurulundan

ATRGRUP’un faaliyet gösterdiği alanlar ve bu alanlarda çalışmalarını sürdüren şirketlerimiz, vizyonumuz ve projelerimiz hakkında bilgiler sunduğumuz web sitemize hoşgeldiniz.

Köklü geçmişimizle geride bıraktığımız yıllarda kazandığımız tecrübelerle başarılara imza atan ATR GRUP çağdaş gelişmelere paralel olarak faaliyet gösterdiği sektörde yer almaya ve kalitesiyle en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Dünyada bırakılacak en büyük eser insana ve insanlığa hizmettir. Bu felsefe doğrultusunda ATR GRUP olarak sürdürülebilir büyüme hedefimiz ve temel değerlerimiz doğrultusunda geçmişte olduğu gibi gelecekte de yeni sektörlere girme kararlılığımız devam edecektir.

ATR GRUP faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde yüksek kalite, zamanında teslim, kusursuz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensiplerinden hiçbir koşulda vazgeçmeyerek gelecekte de bu ilkelere sıkıca bağlı kalacağını ispat etmiştir.

Bugün yüzlerce çalışana istihdam sağlayan bir şirketler topluluğu olarak deneyimli ve birikimli kadroları ile iş alanlarında ilklerde olma kararlılığı ile çalışıyoruz. Kaliteyi yakalamak, gelişen teknolojiyi takip etmek adına geniş bir teknik kadro ve ekipmanı bünyemizde barındırmaktayız. Düzenli ve kaliteli kadrolaşma, iş güvenliği, teknolojik gelişmelere açıklık, planlama konularında göstermiş olduğu gelişmeler ve çevreye vermiş olduğumuz önem neticesinde İSO EN 9001-2008 Kalite Yönetim Belgesi ve ISO EN 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemleri ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarını almaya hak kazandık.

ATR GRUP, çeyrek asıra yaklaşan birikimi, tecrübesi ve çalışanlarından aldığı güçle geleceğe daha umutla bakmakta ve kararlı adımlarla yürümektedir.

Geçmişte olduğu gibi bugün de kurumsal sorumluluk bilincimiz doğrultusunda insanlığa katkıda bulunmayı önemli bir görev olarak kabul ediyoruz. Bu anlamda okullar, kütüphaneler, kültür merkezleri, cami gibi memleketin ihtiyacı olan yapıları inşa ederek milletimize armağan etmiş olmanın mutluluğu içindeyiz. Sosyal açıdan desteklenmesi gereken başta eğitim, kültür, sanat, çevre gibi alanlarda toplumun ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yatırımlarımız önümüzdeki dönemde de artarak sürecektir.

Dünyanın yeni oluşumlara doğru yöneldiği günümüzde, ATR GRUP Ailesi’ne dahil her seviyedeki çalışanımızın ortak başarı arzusu içinde yaptığı işe sahip çıkarak üstlenmiş olduğumuz misyonumuzun el birliğiyle yarınlara taşınacağına inanıyoruz.

Bu inançla, bizi bugünlere getiren başta ülkemiz olmak üzere, iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve tüm personelimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sertifikalarımız